356L1536B5C2T
Mfr.Part #
356L1536B5C2T
Description
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
Current - Supply (Max) :
65mA
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Supply Voltage :
2.5V
Frequency :
153.6MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Operating Frequency :
153.6MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Control Voltage-Min :
0.2V
Voltage - Supply :
2.5V
Symmetry-Max :
55/45%
Output :
LVDS
Control Voltage-Max :
2.3V
Frequency Stability :
±25ppm
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Linearity :
15%