356L1485B5C2T
Mfr.Part #
356L1485B5C2T
Description
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Operating Frequency :
148.5MHz
Control Voltage-Min :
0.2V
Frequency Stability :
±25ppm
Fall Time-Max :
0.7ns
Linearity :
15%
Supply Voltage :
2.5V
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Current - Supply (Max) :
65mA
Symmetry-Max :
55/45%
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Mounting Type :
Surface Mount
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Rise Time-Max :
0.7ns
Output :
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Series :
356P/L
Control Voltage-Max :
2.3V
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency :
148.5MHz