356L1445B3C3T
Mfr.Part #
356L1445B3C3T
Description
XTAL OSC VCXO 144.5000MHZ LVDS
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Voltage - Supply :
3.3V
Series :
356P/L
Output :
LVDS
Base Resonator :
Crystal
Frequency :
144.5MHz
Current - Supply (Max) :
65mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA