353NB5I14CT
Mfr.Part #
353NB5I14CT
Description
XTAL OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS
Frequency Stability :
±25ppm
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Tape and Reel (TR)
Published :
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
25mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
14.318MHz