353LB6A128R
Mfr.Part #
353LB6A128R
Description
XTAL OSC VCXO 12.8000MHZ HCMOS
Symmetry-Max :
55/45%
Factory Lead Time :
13 Weeks
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
25mA
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Control Voltage-Max :
3.15V
Operating Frequency :
12.8MHz
Control Voltage-Min :
0.15V
Frequency :
12.8MHz
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Published :
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Supply Voltage :
3.3V
Linearity :
10%