353LB5C426T
Mfr.Part #
353LB5C426T
Description
XTAL OSC VCXO 42.6000MHZ HCMOS
Frequency Stability :
±25ppm
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
42.6MHz
Current - Supply (Max) :
25mA