353LB3I192R
Mfr.Part #
353LB3I192R
Description
XTAL OSC VCXO 19.2000MHZ HCMOS
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
25mA
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Published :
Enable/Disable
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
19.2MHz