345RPLFT
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
345RPLFT
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
20-SSOP (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet
Download
Description
IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
Manufacturer :
Product Category :
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Number of Circuits :
1
Supplier Device Package :
20-QSOP
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
VersaClock®
Frequency (Max) :
200MHz
PLL :
Yes with Bypass
Input :
Clock, Crystal
Voltage - Supply :
3.15V~3.45V
Package / Case :
20-SSOP (0.154, 3.90mm Width)
Base Part Number :
ICS345
Ratio - Input:Output :
1:9
Divider/Multiplier :
No/Yes
Factory Lead Time :
12 Weeks
Type :
Clock/Frequency Synthesizer
Operating Temperature :
0°C~70°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Differential - Input:Output :
No/No
Output :
LVCMOS
Mounting Type :
Surface Mount
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
345RPLFT
Introducing Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Intersil (Renesas Electronics Corporation) 345RPLFT from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:20-SSOP (0.154, 3.90mm Width), Base Part Number:ICS345, Type:Clock/Frequency Synthesizer, Operating Temperature:0°C~70°C, Output:LVCMOS, Mounting Type:Surface Mount, 345RPLFT pinout, 345RPLFT datasheet PDF, 345RPLFT amp .Beyond Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers Intersil (Renesas Electronics Corporation) 345RPLFT ,we also offer LMX2485ESQ/NOPB, SI5351B-B-GM, ADF4360-4BCPZRL7, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.