334P4000B4I3T
Mfr.Part #
334P4000B4I3T
Description
XTAL OSC VCXO 400.0000MHZ LVPECL
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Rise Time-Max :
0.7ns
Output :
LVPECL
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Operating Frequency :
400MHz
Fall Time-Max :
0.7ns
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Linearity :
15%
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Supply Voltage :
3.3V
Voltage - Supply :
3.3V
Control Voltage-Min :
0.3V
Frequency Stability :
±30ppm
Series :
334P/L
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Frequency :
400MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Control Voltage-Max :
3V
Current - Supply (Max) :
88mA