334P1320B5C3T
Mfr.Part #
334P1320B5C3T
Description
XTAL OSC VCXO 132.0000MHZ LVPECL
yes
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Frequency :
132MHz
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Control Voltage-Min :
0.3V
Supply Voltage :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Function :
Enable/Disable
Base Resonator :
Crystal
Control Voltage-Max :
3V
Operating Frequency :
132MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Mounting Type :
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Linearity :
15%
Current - Supply (Max) :
88mA