334L625B3C3T
Mfr.Part #
334L625B3C3T
Description
XTAL OSC VCXO 62.5000MHZ LVDS
Fall Time-Max :
0.7ns
Control Voltage-Max :
3V
Output :
LVDS
Current - Supply (Max) :
65mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Supply Voltage :
3.3V
Operating Frequency :
62.5MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
62.5MHz
Type :
VCXO
Rise Time-Max :
0.7ns
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Linearity :
15%
Control Voltage-Min :
0.3V
Series :
334P/L
Voltage - Supply :
3.3V