334L3125B5C2T
Mfr.Part #
334L3125B5C2T
Description
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
Fall Time-Max :
0.7ns
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Voltage - Supply :
2.5V
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Linearity :
15%
Output :
LVDS
Operating Frequency :
312.5MHz
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Frequency :
312.5MHz
Series :
334P/L
Supply Voltage :
2.5V
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Control Voltage-Min :
0.2V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Control Voltage-Max :
2.3V
Current - Supply (Max) :
65mA