334L1250B4I2T
Mfr.Part #
334L1250B4I2T
Description
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
Symmetry-Max :
55/45%
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Rise Time-Max :
0.7ns
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Current - Supply (Max) :
65mA
Enable/Disable
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Linearity :
15%
Voltage - Supply :
2.5V
Output :
LVDS
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
125MHz
Control Voltage-Min :
0.2V
Control Voltage-Max :
2.3V
Series :
334P/L
Operating Frequency :
125MHz
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Supply Voltage :
2.5V
Fall Time-Max :
0.7ns
Frequency Stability :
±30ppm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm