315LB6C1000T
Mfr.Part #
315LB6C1000T
Description
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCMOS
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Control Voltage-Max :
3V
Frequency Stability :
±20ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Frequency :
100MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Max) :
30mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Linearity :
10%
Supply Voltage :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Frequency :
100MHz
3ns
Control Voltage-Min :
0.3V