315LB5I1000T
Mfr.Part #
315LB5I1000T
Description
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCMOS
Current - Supply (Max) :
30mA
Frequency :
100MHz
JESD-609 Code :
e4
Linearity :
10%
Frequency Stability :
±25ppm
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Control Voltage-Min :
0.3V
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Frequency :
100MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Control Voltage-Max :
3V
Supply Voltage :
3.3V
Voltage - Supply :
3.3V