2211YA250681JCRSP
Mfr.Part #
2211YA250681JCRSP
Description
CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 2211
Thickness (Max) :
0.100 2.54mm
Applications :
Safety, Boardflex Sensitive
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Ratings :
X1, Y2
Voltage - Rated :
250V
Size / Dimension :
0.224Lx0.110W 5.70mmx2.80mm
Tolerance :
±5%
Capacitance :
680pF
Datasheets
2211YA250681JCRSP
Knowles Syfer 2211YA250681JCRSP
FlexiCap 2211 5728Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.110W 5.70mmx2.80mm C0G NP0 1B ±5% 680pF