2211YA250330JCRSPU
Mfr.Part #
2211YA250330JCRSPU
Description
CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 2211
Tolerance :
±5%
Thickness (Max) :
0.100 2.54mm
Voltage - Rated :
250V
Size / Dimension :
0.224Lx0.110W 5.70mmx2.80mm
Capacitance :
33pF
Applications :
Boardflex Sensitive
Operating Temperature :
-55°C~125°C
9 Weeks
Knowles Syfer 2211YA250330JCRSPU
FlexiCap 2211 5728Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.110W 5.70mmx2.80mm C0G NP0 1B ±5% 33pF