2211JA250390JCTSPU
Mfr.Part #
2211JA250390JCTSPU
Description
CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 2211
Applications :
GENERAL PURPOSE
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.224Lx0.110W 5.70mmx2.80mm
Voltage - Rated :
250V
Thickness (Max) :
0.100 2.54mm
Capacitance :
39pF
Knowles Syfer 2211JA250390JCTSPU
2211 5728Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.110W 5.70mmx2.80mm C0G NP0 1B ±5% 39pF