1812B684K101CT
Mfr.Part #
1812B684K101CT
Description
MLCC 0.68UF 100V X7R 1812
TR, PLASTIC, 7 INCH
RoHS Status :
RoHS Compliant
Positive Tolerance :
10
Negative Tolerance :
10
Voltage - Rated :
100V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tolerance :
±10%
Capacitance :
680nF