1812B682J102CT
Mfr.Part #
1812B682J102CT
Description
MLCC 6800PF 1KV X7R 1812
Tolerance :
5 %
Width :
3.2 mm
Capacitance :
6800 pF
Length :
4.5 mm
Height :
0.8 mm
Datasheets
1812B682J102CT
6800 pF Capacitor 5 % MouseReel 1812 (4532 metric)