1812B225K500CT
Mfr.Part #
1812B225K500CT
Description
MLCC 2.2UF 50V X7R 1812
Capacitance :
2.2uF
Voltage - Rated :
50V
RoHS Status :
RoHS Compliant
Tolerance :
±10%