1810BP07D200E
Mfr.Part #
1810BP07D200E
Manufacturer
Johanson Technology
Package / Case
0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Description
RF FILTER BAND PASS 1.81GHZ 0402
Manufacturer :
Johanson Technology
Product Category :
RF Filters
Bandwidth :
200MHz
Mount :
Surface Mount
Case Code (Metric) :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Height (Max) :
0.017 0.43mm
Published :
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Height :
431.8μm
Frequency :
1.81GHz Center
Case Code (Imperial) :
Length :
990.6μm
Width :
508μm
Package / Case :
0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Insertion Loss (dB) :
2 dB
Insertion Loss :
2dB
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Filter Type :
Band Pass
Datasheets
1810BP07D200E
Introducing RF Filters Johanson Technology 1810BP07D200E from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Bandwidth:200MHz, Mounting Type:Surface Mount, Package / Case:0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, 1810BP07D200E pinout, 1810BP07D200E datasheet PDF, 1810BP07D200E amp .Beyond RF Filters Johanson Technology 1810BP07D200E ,we also offer AEQ3055-10, XLF-861+, XHF2-1162+, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.