12HPSNS1-HG
Mfr.Part #
12HPSNS1-HG
Description
12HPSNS1-HG=F8568
Current Rating :
12 A
Length :
43.6 mm
Width :
34 mm
Height :
60.5 mm
Datasheets
12HPSNS1-HG
    CORD 18AWG 5-15P - 320-C13 7.50'
    POWER CONN ASSY P SER 2 6" WIRE
    POWER ENTRY MOD M SER 8.5" LEADS
    GA310 DA PLUG ASSY=F6824
    CABLE ASSEMBLY 4POS W/6" LEAD