10AX115U2F45I2SGES
Mfr.Part #
10AX115U2F45I2SGES
Description
IC FPGA 480 I/O 1932FBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Number of I/O :
480
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Total RAM Bits :
HTS Code :
Ball
Mounting Type :
Width :
45mm
Terminal Position :
BOTTOM
Series :
Arria 10 GX
Height Seated (Max) :
3.65mm