10AX115S2F45I1SG
Mfr.Part #
10AX115S2F45I1SG
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 624 I/O 1932FCBGA
Width :
45mm
Number of I/O :
624
Factory Lead Time :
8 Weeks
Package / Case :
1932-BBGA, FCBGA
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ