10AX115N4F40I3SGES
Mfr.Part #
10AX115N4F40I3SGES
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 600 I/O 1517FCBGA
Terminal Pitch :
1mm
Length :
40mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Height Seated (Max) :
3.5mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Number of I/O :
600
Terminal Form :
Ball
Surface Mount :
yes
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Supply Voltage :
0.9V
Width :
40mm