10AX115N2F45I2SGE2
Mfr.Part #
10AX115N2F45I2SGE2
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 768 I/O 1932FBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Terminal Form :
Ball
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Terminal Pitch :
1mm
Surface Mount :
yes
Width :
45mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1932
Organization :
42720 CLBS
Number of I/O :
768
Height Seated (Max) :
3.5mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Supply Voltage :
0.9V
Package / Case :
1932-BBGA, FCBGA
Length :
45mm