10AX066N4F40I3SGES
Mfr.Part #
10AX066N4F40I3SGES
Description
IC FPGA 588 I/O 1517FCBGA
Length :
40mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Width :
40mm
Series :
Arria 10 GX
Height Seated (Max) :
3.5mm
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ