10AX066K3F40I2SG
Mfr.Part #
10AX066K3F40I2SG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA
Length :
40mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Number of Inputs :
696
Number of Logic Elements/Cells :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Power Supplies :
0.9V
Number of Outputs :
696
Height Seated (Max) :
3.5mm
Width :
40mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Supply Voltage :
0.9V
Surface Mount
Factory Lead Time :
8 Weeks
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Terminal Pitch :
1mm