10AX057N4F40I3LG
Mfr.Part #
10AX057N4F40I3LG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 588 I/O 1517FBGA
NOT SPECIFIED
Number of Inputs :
588
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
8 Weeks
Length :
40mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of I/O :
588
Supply Voltage :
0.9V
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Number of LABs/CLBs :
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Power Supplies :
0.9V
Mounting Type :
Surface Mount
Qualification Status :
Not Qualified
Width :
40mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Terminal Pitch :
1mm