10AX057N2F40E1SG
Mfr.Part #
10AX057N2F40E1SG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 588 I/O 1517FCBGA
Width :
40mm
Number of I/O :
588
Terminal Pitch :
1mm
Length :
40mm
Number of Outputs :
588
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Supply Voltage :
0.9V
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Number of Inputs :
Height Seated (Max) :
3.5mm
Power Supplies :
0.9V