10AX057K2F35E1SG
Mfr.Part #
10AX057K2F35E1SG
Description
IC FPGA 492 I/O 1152FCBGA
Terminal Pitch :
1mm
Number of Inputs :
396
Not Qualified
Number of Outputs :
396
NOT SPECIFIED
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Supply Voltage :
0.9V
Length :
35mm
Number of I/O :
492
Power Supplies :
0.9V
Width :
35mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Height Seated (Max) :
3.5mm