10AX032E4F27E3SG
Mfr.Part #
10AX032E4F27E3SG
Package / Case
672-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 672FBGA
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of Inputs :
240
Supply Voltage :
0.9V
Package / Case :
672-BBGA, FCBGA
Width :
27mm
Height Seated (Max) :
3.25mm
NOT SPECIFIED
Factory Lead Time :
8 Weeks
Packaging :
Tray
Length :
27mm
Number of I/O :
240
Terminal Pitch :
1mm
Number of Logic Elements/Cells :
Power Supplies :
0.9V
Number of Terminations :
672
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ