10AX032E1F29I1SG
Mfr.Part #
10AX032E1F29I1SG
Package / Case
780-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 360 I/O 780FBGA
Length :
29mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Width :
29mm
Reach Compliance Code :
Unknown
JESD-30 Code :
S-PBGA-B780
Terminal Pitch :
1mm
HTS Code :
Number of Terminations :
780
Number of LABs/CLBs :
Package / Case :
780-BBGA, FCBGA
Height Seated (Max) :
3.35mm