10AX027H2F35E2SG
Mfr.Part #
10AX027H2F35E2SG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 384 I/O 1152FBGA
NOT SPECIFIED
Number of LABs/CLBs :
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Length :
35mm
HTS Code :
Supply Voltage :
0.9V
Number of Inputs :
384
Package / Case :
1152-BBGA, FCBGA
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1152
Number of Outputs :
384
Factory Lead Time :
8 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Number of I/O :
Power Supplies :
0.9V
Total RAM Bits :
Height Seated (Max) :
3.5mm
Width :
35mm