10046742-31213TLF
Mfr.Part #
10046742-31213TLF
Description
CONN PCI EXP FMALE 164POS 0.039
Color :
Blue
Card Thickness :
0.062 1.57mm
Pitch :
0.039 1.00mm
Datasheets
10046742-31213TLF
Female Blue 0.039 1.00mm Copper Alloy 2 Rows Tray Solder, Staggered Gold 164 Positions Thermoplastic, Glass Filled