10039755-10111TLF
Mfr.Part #
10039755-10111TLF
Description
CONN PCI EXP FMALE 64POS 0.039
Factory Lead Time :
8 Weeks
Number of Positions :
64
Pitch :
0.039 1.00mm
Number of Positions/Bay/Row :
11; 21
Lead Free :
Lead Free
Min Operating Temperature :
-55°C
Card Thickness :
0.062 1.57mm
Max Voltage Rating (AC) :
300V
Max Operating Temperature :
85°C