100200P4Z50-2
Mfr.Part #
100200P4Z50-2
Description
SMD TERMINATOR 10W 50OHM 3GHZ
Stock
31
In Stock :
31
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Published :
2016
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
5 Weeks
Function :
Termination
Frequency :
0Hz~2GHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Surface Mount
Datasheets
100200P4Z50-2
Anaren Wireless / TTM Technologies 100200P4Z50-2
Surface Mount 2-SMD, No Lead Tape & Reel (TR) Termination 0Hz~2GHz
100200P4Z50-2 Overview
Based on the frequency of 0Hz~2GHz, RF modulator operates.This RF IC features an enhanced 2-SMD, No Lead package .The RF modulator is packaged in a Tape & Reel (TR) package.This RF modulator can be placed on any Surface Mount-type PCB or development board.
100200P4Z50-2 Features
Frequency of 0Hz~2GHz