10018783-10003TLF
Mfr.Part #
10018783-10003TLF
Description
CONN PCI EXP FMALE 164POS 0.039
Card Thickness :
0.062 1.57mm
1 (Unlimited)
Published :
Series :
HPCE®
Tray
Number of Contacts :
164
Lead Free :
Lead Free
Factory Lead Time :
10 Weeks
Pitch :
0.039 1.00mm
Number of Positions :
164
Operating Temperature :
-55°C~85°C