0603F393Z500CT
Mfr.Part #
0603F393Z500CT
Description
MLCC 0.039UF 50V Y5V 0603
Capacitance :
39nF
Tape and Reel (TR)
Temperature Characteristics Code :
Y5V
Voltage - Rated :
50V