0201N0R6B250CT
Mfr.Part #
0201N0R6B250CT
Description
MLCC 0.6PF 25V NPO 0201
Capacitance :
0.6pF
Tolerance :
±0.1pF
RoHS Status :
RoHS Compliant
Package / Case :
Voltage - Rated :
25V