XLH735025.000000X
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XLH735025.000000X
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Base Resonator :
Crystal
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) :
35mA
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
Frequency :
25MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Type :
XO (Standard)
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm