X3DBBCNANF-26.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
X3DBBCNANF-26.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Load Capacitance :
12pF
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
Factory Lead Time :
12 Weeks
Type :
MHz Crystal
Package / Case :
4-SMD, No Lead
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mounting Type :
Surface Mount
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150Ohm
Operating Mode :
Fundamental
Frequency :
26MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height :
457.2μm
Mount :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Series :
X3
Frequency Stability :
±10ppm