WT3252I0032.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
WT3252I0032.000000
Manufacturer
Diodes Incorporated
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SNWV
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Voltage - Supply :
1.8V~3.3V
Height Seated (Max) :
0.047 1.20mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
4-SMD, No Lead
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Temperature :
-30°C~85°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
2mA
Mounting Type :
Surface Mount
Base Resonator :
Crystal
Frequency :
32MHz
Factory Lead Time :
23 Weeks
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm