W5280-10PG-535
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
W5280-10PG-535
Manufacturer
Switchcraft / Conxall
Description
CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Manufacturer :
Switchcraft / Conxall
Product Category :
Circular Connector Assemblies
Datasheets
W5280-10PG-535
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER