VR25000004303JR500
Mfr.Part #
VR25000004303JR500
Description
RES 430 KOHM 1/4W 5% AXIAL
Size / Dimension :
0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Supplier Device Package :
Axial
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Package / Case :
Resistance :
430kOhms
Tolerance :
±5%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Feature :
Automotive AEC-Q200, High Voltage, Pulse Withstanding
Datasheets
VR25000004303JR500
Vishay VR25000004303JR500
430kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,