VCC1-G3P-25M0000000
Mfr.Part #
VCC1-G3P-25M0000000
Package / Case
4-SMD, No Lead
Description
VCC1-G3P-25M0000000
Oscillators
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Current - Supply (Max) :
15mA
Voltage - Supply :
2.5V
Spread Spectrum Bandwidth :
Current - Supply (Disable) (Max) :
30µA
Ratings :
Product Status :
Active
Frequency Stability :
±100ppm
Type :
XO (Standard)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Output :
CMOS
Frequency :
25 MHz
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Series :
VCC1
Base Resonator :
Crystal
Absolute Pull Range (APR) :
Mounting Type :
Surface Mount
Package :
Strip
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)