VC-826-ECE-FAAN-128M000000
Mfr.Part #
VC-826-ECE-FAAN-128M000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
OSCILLATOR CMOS SMD
Oscillators
Product Status :
Active
Ratings :
Current - Supply (Max) :
45mA
Package :
Retail Package
Frequency Stability :
±25ppm
Type :
XO (Standard)
Frequency :
128 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Height - Seated (Max) :
0.041 (1.05mm)
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Output :
LVPECL
Current - Supply (Disable) (Max) :
200μA
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C