VC-711-ECE-FAAN-25M0000000TR
Mfr.Part #
VC-711-ECE-FAAN-25M0000000TR
Description
VC-711-ECE-FAAN-25M0000000TR
Oscillators
Function :
Enable/Disable
Spread Spectrum Bandwidth :
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
69mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Output :
LVPECL
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Current - Supply (Disable) (Max) :
Base Resonator :
Crystal
Voltage - Supply :
3.3V
Height - Seated (Max) :
0.067 (1.70mm)
Frequency :
25 MHz