US3200005Z
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
US3200005Z
Manufacturer
Diodes Incorporated
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Crystals
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height :
355.6μm
Frequency Stability :
±10ppm
Series :
SaRonix-eCera™ US
Additional Feature :
AT CUT; TR, 7 INCH
Mount :
Surface Mount
Mounting Type :
Surface Mount
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80Ohm
Load Capacitance :
8pF
Type :
MHz Crystal
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Pbfree Code :
yes
Drive Level :
10 µW
Factory Lead Time :
17 Weeks
HTS Code :
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
Operating Frequency :
32MHz
Height Seated (Max) :
0.014 0.35mm
Frequency :
32MHz